FAQ питання – відповіді

Курси QA Manual

Реєстрація на курс та оплата

Зареєструвавшись на курс, протягом робочого дня слухач отримує супроводжуючий лист з підтвердженням заявки та датою початку курсу.
За 3-5 днів до початку навчання адміністратор зв’язується з вами по телефону.
Під час телефонного дзвінка вам необхідно буде підтвердити участь у курсі або сповістити про скасування/перенесення вашої заявки на іншу дату.
Потім ми надішлемо вам на електронну пошту подальші інструкції підготовки до навчання та реквізити для оплати.

У якому порядку вноситься оплата?

Після того, як слухач остаточно підтверджує свою заявку на курс, ми очікуємо від нього оплати протягом трьох робочих днів. Оплата провадиться за весь курс або помісячно, якщо курс триває більше 1 місяця. Якщо ви хочете сплачувати помісячно, то внески здійснюються за кожні 6 занять (2 тижні).
Оплата здійснюється в безготівковій формі за реквізитами в будь-якому банку, терміналі або онлайн платіж (зберегти платіжне доручення або фото чека та надіслати його на пошту адміністратору).

Як відбуваються заняття?

Більшість наших курсів проходять у нашому навчальному центрі у Харкові за адресою Молочна 38. У нас просторі аудиторії, групи (від 6 до 15 осіб) та атмосфера для ефективного навчального процесу.
Ми також надаємо місце за комп’ютерами в аудиторії, тому слухачам не потрібно носити ноутбук.
Формат проведення курсу вказано на його сторінці.

А що за прогулами?

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим слухачам було комфортно вчитися, але відповідаємо за результат.
Допускається пропуск не більше 20% занять за умови виконання домашніх завдань та успішного складання фінального тесту або проекту – лише в цьому випадку ми видаємо сертифікат про закінчення курсу.
Якщо є паралельний потік (а таке часто буває), слухач може відвідати таке саме заняття з іншою групою.
Всі матеріали надсилаються в Google групу та Телеграм чат, так що слухач може надолужити самостійно пропущений матеріал.
А взагалі радимо не пропускати – у нас цікаво 🙂

Що якщо я почну навчання, а потім через обставини, не зможу відвідувати заняття?

У таких випадках ми заморожуємо навчання та резервуємо місце у наступному запуску. Якщо ви передумали займатися до початку надання послуги навчання, при цьому вами здійснено повну оплату послуг навчання, ми повертаємо вам кошти у розмірі 50 (п’ятдесят) відсотків вартості послуги.
У разі, коли ви вирішуєте припинити навчання після початку надання послуги навчання, здійснено повну оплату послуг навчання, плата за послуги навчання не повертається.
Ці умови прописані в публiчнiй офертi з якою ви погоджуєтесь залишаючи заявку на курс.

Як ви допомагаєте з працевлаштуванням після курсів?

Для цього ми маємо цілий комплекс заходів.
По-перше, в рамках курсу тестувальників QA Manual передбачено майстер-клас від QA Team Lead, що діє, про те, як скласти резюме, стати тестувальником і знайти першу роботу в IT.
Після закінчення курсів ми збираємо резюме слухачів та відправляємо їх до IT компаній, з якими у нас давно склалися партнерські відносини, і резюме наших випускників вони розглядають насамперед.
Нарешті, паралельно з професійними IT курсами ми пропонуємо курси IT English, де ви оволодієте профільною термінологією та відчуєте себе більш впевненими у спілкуванні англійською.
Є низка курсів, де замовником виступають конкретні компанії, зацікавлені у нових кадрах. Після закінчення курсу вони самі співбесідують випускників і за умови успішного складання тестів беруть їх на стажування з подальшим працевлаштуванням.

Чи можу я стати тестувальником після курсу QA Manual?

Звісно! Після проходження практичного курсу QA Manual, у вас вже буде досвід роботи над проектами та портфоліо для резюме. Бажані умови для майбутньої роботи – це англійська мова не нижче Intermediate, відмінні технічні навички та soft skills, щоб вміло продати себе на співбесіді.

Який рівень англійської мови потрібен для навчання на курсах?

Для навчання на курсах англійська не потрібна, курси читаються російською чи українською мовою та основне завдання викладачів навчити предмету. Англійська мова потрібна для подальшого працевлаштування. 90% українських IT компаній працюють на зовнішній ринок (США, Європа).